Novinky

4. 3. 2024

Nová tradice originálních hudebních večerů v Galerii Desítka na střeše zlínského Obchodňáku bude mít brzy další pokračování. Po listopadovém vyprodaném koncertu Vojtěcha Dyka chystáme ve spolupráci s Obchodním domem Zlín další originální akci na úterý 2. dubna.

Tentokrát v Desítce zazpívá a zahraje rocková legenda, zpěvák, skladatel a frontman skupiny Olympic Petr Janda. Při akustickém vystoupení ho doprovodí klávesista Olympicu Pavel Březina.

Tak jako u Vojtěcha Dyka, i tentokrát jedinečnost večera podtrhne degustační večeře s menu Bistrotéky Valachy. Předkrm a hlavní chod budou servírovány před koncertem, dezert pak jako závěrečná tečka.

INFO A VSTUPENKY NAJDETE ZDE

Galerie Desítka má díky své atmosféře a úchvatnému výhledu na Zlín z ptačí perspektivy opravdu mimořádnou atmosféru a je jako stvořená pro mimořádné hudební zážitky ve spojení s mimořádnou gastronomií. Jsme potěšení, že se nám podařilo dohodnout právě s Petrem Jandou, který běžně sólově nevystupuje, Olympic bývá k vidění především na velkých koncertech a festivalech. V Desítce půjde naopak o maximálně komorní zážitek, kde mají posluchači k interpretovi velmi blízko a mohou si jeho um vychutnat do všech detailů. Petr Janda pro tuto příležitost pečlivě vybral repertoár. Zazní známé hity Olympicu v akustické verzi. Slyšet je takto netradičně přímo v podání jejich autora bude neopakovatelný zážitek. 

Degustační večeře šéfkuchaře Bistrotéky Valachy Jana Kopeckého a jeho týmu se bude servírovat na úvod večera od 19 hodin. Ve 20:45 začne koncert a večer ukončí sladká tečka v podobě dezertu a sklenky vína. Tu si mohou návštěvníci vychutnat nejen u stolu, ale třeba i s výhledem na večerní Zlín z venkovní terasy.

Podívejte se, jaká byla atmosféra úvodního koncertního večera s Vojtěchem Dykem v listopadu 2023

Série unikátních koncertů na střeše Obchodňáku pokračuje: přijede Petr Janda