Novinky

10. 2. 2024

Tři zvučná hudební jména, tři mimořádné zážitky (nejen) v koncertním sále: milovníci hudebních akcí pořádaných naší Agenturou Velryba se mají na jaře opět na co těšit. Co všechno se chystá?

Radůza představuje své první „best of“

  • 19. 3. 2024, divadlo Malá scéna Zlín

Před lety ji objevila na ulici Zuzana Navarová, tři dny nato už zpívala v legendární pražské Lucerně a o pár týdnů později zahajovala pražský koncert slavné americké písničkářky Suzanne Vega... Skladatelka, textařka, zpěvačka a multiinstrumentalistka Radůza má za sebou nesmírně bohatou hudební kariéru, na svém kontě několik vydaných alb, zlatých Andělů a také Českého slavíka v kategorii Skokan roku. V říjnu 2023, v roce svého kulatého životního jubilea, vydala první „best of“ - dvojalbum Bylo nebylo s výběrem nejúspěšnějších písní její třicetileté hudební dráhy. Přijďte si je poslechnout!

 

Hudební lahůdka: Petr Janda v Desítce

  • 2. 4. 2024, Galerie Desítka, Obchodní dům Zlín

Další speciální hudební večer pořádaný ve spolupráci s Obchodním domem Zlín! Pouhých 100 míst k sezení!

V krásných prostorách Galerie Desítka v 10. podlaží Obchodňáku vystoupí česká rocková legenda, zpěvák a kytarista Petr Janda, a vy se můžete zaposlouchat do akustických verzí nejznámějších hitů Olympicu v neopakovatelné atmosféře komorního sálu, kde máte interprety doslova na dosah. Petra Jandu doprovodí klávesista Olympicu Pavel Březina.

A to není vše! Koncertu bude předcházet degustační menu z rukou šéfkuchaře Bistrotéky Valachy Jana Kopeckého, doplněné vinným párováním.

Nenechejte si ujít mimořádný večer s programem připraveným pouze pro tuto jedinou příležitost!

 

Němá tour Dana Bárty s Illustratosphere

  • 16. 4. 2024, divadlo Malá scéna Zlín

Dan Bárta a Illustratosphere vyráží na turné Němá tour při příležitosti reedice úspěšných alb Illustratosphere a Entropicture. Fenomenálního zpěváka,11tinásobného držitele Ceny Anděl, doprovodí kytarista Miroslav Chyška, klávesista Filip Jelínek a kontrabasista a baskytarista Robert Balzar, kteří jsou mimo jiné členy formace J.A.R. Součástí uskupení je také slovenský bubeník a promotér Martin Valihora spolupracující s mnoha zahraničními hvězdami.

POSLEDNÍ VOLNÉ VSTUPENKY!

Vstupenky koupíte v síti Ticketportal. Více na www.velryba.cz

 

TIP: VSTUPENKY NA HOLEŠOVSKOU REGATU NYNÍ VÝHODNĚJI

Nezapomeňte, že i letos chystáme oblíbený rodinný hudební festival Holešovská Regata! Do 31. 5. jsou vstupenky za výhodnější cenu!

V zahradách zámku Holešov se 21. a 22. 6. můžete opět těšit na kvalitní muziku (David Koller, Janek Ledecký, Pokáč, Desmod, Monkey Business, Kapitán Demo aj.), ale i after party s Leošem Marešem, 7 pádů Honzy Dědka, zábavu pro děti a samozřejmě i soutěže plavidel a Přejezd lávky.

www.holesovskaregata.cz