Novinky

20. 5. 2024

Přivítejte léto s Holešovskou Regatou!

Krásné zahrady barokního zámku Holešov se stanou již v pátek 21. a sobotu 22. června kulisou našeho tradičního hudebního festivalu pro celou rodinu. Na 12. ročníku vás opět čeká spousta kvalitní české a slovenské muziky, k tomu originální soutěž netradičních plavidel, dobré jídlo a pití a pestrý doprovodný program věnovaný dětem.

NEZAPOMEŇTE: DO 31. 5. JSOU VSTUPENKY ZA NEJVÝHODNĚJŠÍ CENU!

Ceník vstupenek najdete na www.holesovskaregata.cz/vstupenky

 

Hlavními hudebními hvězdami letošní Holešovské Regaty jsou mj. David Koller, čerstvě ověnčený Cenou Anděl, Janek Ledecký, Monkey Business, Pokáč, Kapitán Demo, Desmod, Fleret, Circus Problem, nadějná česká kapela The Silver Spoons nebo zpěvačka Tereza Balonová, talentovaná držitelka Ceny Anděl i Českého slavíka v kategorii Objev roku 2023.

V čase mezi koncerty se můžete třeba zapojit do bubenického happeningu nebo si poslechnout rozhovory se zajímavými osobnostmi na nádvoří zámku v mimořádném vydání televizní talk show 7 pádů Honzy Dědka.

Závěr bude patřit DJ-show Leoše Mareše a tradičnímu ohňostroji.

 

Holešovská Regata je mezi jinými festivaly mimořádná místem konání. Krásné prostředí zámeckých zahrad nabízí nejen možnost bavit se v centru dění u pódia před zámkem, ale v případě zájmu třeba i spočinout kousek stranou v klidnějších zákoutích a u dobrého jídla ve stinné stromové aleji, nebo vše sledovat ze zóny dětských atrakcí na vzdálenější louce. Dobře slyšet i vidět je odevšad.

Festival také naplno využívá v doprovodném programu zámecké vodní kanály. Vedle soutěže netradičních plavidel a soutěže v přejezdu vodní lávky na kole se návštěvníci mohou po vodě plavit ve vyhlídkových lodích a děti se vyřádí na aquazorbingu.

Pro malé návštěvníky jsou navíc v zahradě i na nádvoří zámku připraveny herní zóny a ve spolupráci s městem Holešov platí během festivalu sleva 50 % na vstupné na zámecké výstavy, kde je právě k vidění i velmi atraktivní výstava stavebnic SEVO.

Na festival mají děti vstup do 7. narozenin zdarma, rodiny mohou využít zvýhodněné rodinné vstupenky.

Kdo se chce zdržet přes noc, může zakotvit vedle zámecké zahrady ve festivalovém kempu. Pro ty, co dorazí autem, mají pořadatelé připraveno záchytné parkoviště kousek od zámku. Tak vzhůru za zábavou.

www.holesovskaregata.cz 

 

Holešovská Regata se blíží: do 31. 5. je nejvýhodnější vstupné