To jsme my

Máme zkušený a stabilizovaný tým, který jen tak něco nepřekvapí!

Naši pracovníci získali zkušenosti v mnoha kreativních odvětvích – v divadle, u filmu, v reklamě. Realizovali jsme stovky eventů – od VIP akcí na vysoké společenské úrovni až po velké koncerty světových hudebních hvězd na fotbalových stadionech.

Lenka Velikovská

Administrativa

LENKA VŠE HLÍDÁ

Přijde-li Vám faktura od nás, tak vězte, že prošla Lenčinýma rukama :) Administrativní duše agentury drží ostrý dozor nad veškerým papírováním, i když je v agentuře služebně nejmladší! Je autorkou agenturního projektu „hladový šuplík“ díky němuž jsme si jisti, že pokud dostaneme při práci chuť na nějakou sladkou drobnost... v Lenčině šuplíčku se vždycky něco najde.

Petr Laga

technika

PETR ZVLÁDNE VELKÉ STAVBY
Dvacetiletá praxe v oblasti koncertů a eventů. Stálý pracovník agentury, který má na starosti technickou produkci akcí pro veřejnost i firemní klienty. Šéf produkce např. při akcích: koncert Iron Maiden pro 35 tisíc lidí na stadionu Bazaly, Kabát tour 2004 a 2007 po venkovních stadionech, velké firemní eventy s náročnými technickými stavbami (Gienger, Tescoma, Continental a další).

Jan Holcman

project manager

HONZA UMÍ ORGANIZOVAT
Absolvent JAMU v Brně, produkční zkušenosti získal při práci pro Zlínské ateliery jako asistent produkce, produkční na Mezinárodním filmovém festivalu pro děti a mládež, posléze jako manažer divadla Malá scéna. Při realizaci eventů uplatňuje své organizační i kreativní schopnosti.

Michal Žáček

ředitel

MICHAL ŘÍDÍ TÝM
Absolvent JAMU a Filozofické fakulty Masarykovy univerzity. 20-letá praxe ředitele a majitele eventové Agentury Velryba. Promoting koncertů např.: Sting, Iron Maiden, Rammstein, Jethro Tull, Kabát, Elán... Spolupráce s významnými klienty - Tescoma, Bang & Olufsen, DuPont, Continental, Gienger, Zlínský kraj, Ministerstvo vnitra ČR…

Petra Svěráková

PR manager

PETRA O VŠEM INFORMUJE
Absolventka oboru žurnalistiky na Palackého univerzitě v Olomouci. Dlouholetá televizní redaktorka TV Emurfilm, posléze České televize. V agentuře obstarává kontakt s médii, vydává tiskové zprávy, zajišťuje rozhovory...

Renata Hanáčková

produkce

RENATA ZVLÁDÁ HODNĚ
Svědomitá produkční s dlouholetou praxí v naší agentuře. Spolehlivě a s přehledem zajišťuje náročné produkční úkoly – od předprodejů vstupenek na koncerty, zajišťování (někdy náročných) požadavků vystupujících kapel a interpretů... až po koordinaci externích dodávek na eventech a festivalech většího rozsahu.

Denisa Velešíková

marketing manager

DENISA ŘEŠÍ REKLAMU
Ještě stále studentka Marketingových komunikací na UTB ve Zlíně, šéfová Studentské unie UTB, manažerka několika studentských projektů... Tím vším si „vykoledovala“ pozici v našem týmu. Denisa plánuje reklamní kampaně a řeší jejich realizaci.

růžový předěl

NESPOČET kreativních a originálních řešení.

MNOHO zkušeností získaných v praxi.

STOVKY realizovaných eventů.

DVACET let zkušeností.

JEDEN název:  Agentura Velryba s.r.o.

renomé claim

Naše agentura se těší vysokému renomé u širokého spektra klientů.

Takové renomé se nedá koupit. Renomé se musí získat, a jediné, jak je možné se o to přičinit, je klienta nezklamat.

Naši klienti

„Abyste se neutopiliv moři hostitelských starostí…“

Mnohaleté zkušenosti nás naučili vyřešit obratem jakýkoliv produkční problém – bez emocí, v klidu, s chladnou hlavou, bez zatěžování klienta hledáním řešení.

Náš klient je jedním z hostů eventu, od toho, aby akce běžela bez problémů, jsme zde právě my.