NOVÉ TERMÍNY KONCERTŮ HRŮZY, LÚČNICE A PINK FLOYD HISTORY

20. 1. 2022

Pořádající AGENTURA VELRYBA zveřejnila nové termíny koncertů, které musely být v poslední době odloženy z důvodů aktuálních epidemických opatření. Jedná se o koncerty Michala Hrůzy a souboru Lúčnica, které byly původně plánovány na listopad 2021 a také zlínský koncert v rámci světového turné Pink Floyd History odložený až na podzim tohoto roku z důvodů evropských restrikcí a omezení.

„Jsme moc rádi, že na sklonku minulého roku se nám podařilo uskutečnit většinu koncertů, které už byly přeloženy z roku 2020. Diváci si užili po dlouhé době živou muziku a navíc dostali pozitivní signál, že vstupenky se jim nebudou nadále hromadit doma s odloženými daty, ale že se začínáme vracet do normálu, kdy se koncerty opět uskutečňují a neodkládají na později! A to je moc dobře – pro diváky, pro umělce i pro pořadatele. Koncerty přeložené z minulého roku chceme majitelům vstupenek uspořádat co nejdříve a už teď plánujeme i nové projekty,“ uvedl Michal Žáček, ředitel pořádající Agentury Velryba.

Narozeninový koncert MICHAL HRŮZA “Divadelní tour 2022“ se uskuteční ve čtvrtek 21. dubna ve zlínském divadle Malá scéna. Michal na něm oslaví dodatečně své životní jubileum “pěti křížků“ a v divadelní úpravě zahraje své největší hity i písně z posledního studiového alba Světlo do tmy.

Na duben se přesunulo také vystoupení legendárního slovenského souboru LÚČNICA “Slovenský triptych“, který vystoupí v neděli 24. dubna v Kongresovém centru Zlín. Po posledním vyprodaném vystoupení přiveze Lúčnica do Zlína nový program, který čerpá z odkazu řemeslníků, rolníků i prostého lidu v té nejčistší podobě lidových písní a tanců.

Další přeložený koncert přiveze světové turné PINK FLOYD HISTORY TOUR “Heart Of Sound“, v neděli 2. října v Kongresovém centru Zlín. I tento světových revival navštívil Zlín už před několika lety a na základě frenetických ohlasů fanoušků legendárních Floydů se vrací do Zlína s novým programem. Koncert musel být odložen stejně jako celé světové turné, kterému plány zkřížila epidemická situace v Evropě.

V Agentuře Velryba už v těchto dnech pilně pracují na přípravě desátého ročníku festivalu HOLEŠOVSKÁ REGATA, který v zahradách Zámku Holešov proběhne letos 17. a 18. června. I zde se jedná o akci přeloženou z předešlého roku. Festival v těchto dnech představil novou grafiku i seznam všech účinkujících a rozhodně to bude stát za to!

„Děkuji moc za pochopení a podporu všem majitelům vstupenek na odložené koncerty. Jsem přesvědčený, že tento rok bude pro hudební projekty příznivý a nic už se dál odkládat nebude, těšíme se na naše věrné diváky!“ dodal Michal Žáček.

Vstupenky zakoupené na původní termíny koncertů zůstávají v platnosti na termíny nové. Předprodej vstupenek na všechny koncerty pořádané Agenturou Velryba nadále probíhají v síti Ticketportal.