Novinky

PINK FLOYD HISTORY TOUR 2022

20. 7. 2022

V říjnu se v Kongresovém centru Zlín uskuteční dlouho očekávaný koncert PINK FLOYD HISTORY, který musel být z důvodu epidemiologických restrikcí již dvakrát odložen. Pink Floyd…

celý článek >

O nás

Jsme produkční a eventová agentura.

Co to znamená? Připravujeme koncerty, ale i firemní eventy.
Umíme je nejen zorganizovat, ale také vymyslet jeho téma, dramaturgii a průběh tak, aby se pro jeho účastníky stal vyjímečným zážitkem.

Každá realizace je pro nás výzvou. A výzvy nás stále baví!

Lenka Velikovská

Administrativa

LENKA VŠE HLÍDÁ

Přijde-li Vám faktura od nás, tak vězte, že prošla Lenčinýma rukama :) Administrativní duše agentury drží ostrý dozor nad veškerým papírováním, i když je v agentuře služebně nejmladší! Je autorkou agenturního projektu „hladový šuplík“ díky němuž jsme si jisti, že pokud dostaneme při práci chuť na nějakou sladkou drobnost... v Lenčině šuplíčku se vždycky něco najde.

Petr Laga

technika

PETR ZVLÁDNE VELKÉ STAVBY
Dvacetiletá praxe v oblasti koncertů a eventů. Stálý pracovník agentury, který má na starosti technickou produkci akcí pro veřejnost i firemní klienty. Šéf produkce např. při akcích: koncert Iron Maiden pro 35 tisíc lidí na stadionu Bazaly, Kabát tour 2004 a 2007 po venkovních stadionech, velké firemní eventy s náročnými technickými stavbami (Gienger, Tescoma, Continental a další).

Jan Holcman

project manager

HONZA UMÍ ORGANIZOVAT
Absolvent JAMU v Brně, produkční zkušenosti získal při práci pro Zlínské ateliery jako asistent produkce, produkční na Mezinárodním filmovém festivalu pro děti a mládež, posléze jako manažer divadla Malá scéna. Při realizaci eventů uplatňuje své organizační i kreativní schopnosti.

Michal Žáček

ředitel

MICHAL ŘÍDÍ TÝM
Absolvent JAMU a Filozofické fakulty Masarykovy univerzity. 20-letá praxe ředitele a majitele eventové Agentury Velryba. Promoting koncertů např.: Sting, Iron Maiden, Rammstein, Jethro Tull, Kabát, Elán... Spolupráce s významnými klienty - Tescoma, Bang & Olufsen, DuPont, Continental, Gienger, Zlínský kraj, Ministerstvo vnitra ČR…

Petra Svěráková

PR manager

PETRA O VŠEM INFORMUJE
Absolventka oboru žurnalistiky na Palackého univerzitě v Olomouci. Dlouholetá televizní redaktorka TV Emurfilm, posléze České televize. V agentuře obstarává kontakt s médii, vydává tiskové zprávy, zajišťuje rozhovory...

Renata Hanáčková

produkce

RENATA ZVLÁDÁ HODNĚ
Svědomitá produkční s dlouholetou praxí v naší agentuře. Spolehlivě a s přehledem zajišťuje náročné produkční úkoly – od předprodejů vstupenek na koncerty, zajišťování (někdy náročných) požadavků vystupujících kapel a interpretů... až po koordinaci externích dodávek na eventech a festivalech většího rozsahu.

Denisa Velešíková

marketing manager

DENISA ŘEŠÍ REKLAMU
Ještě stále studentka Marketingových komunikací na UTB ve Zlíně, šéfová Studentské unie UTB, manažerka několika studentských projektů... Tím vším si „vykoledovala“ pozici v našem týmu. Denisa plánuje reklamní kampaně a řeší jejich realizaci.

Poslední koncerty

Kontakt

Napište námPartneři

logo ddk
logo-hitradio-zlin-inverzni
tdkm nové
CRo_Zlin_logo