Koncert PINK FLOYD HISTORY ve Zlíně se přesouvá z ledna na říjen 2022

11. 12. 2021

V lednu měl do Zlína zavítat jeden z nejlepších světových revivalů legendární kapely PINK FLYOD. Vzhledem k současné složité situaci, která panuje v Evropě, byl však management kapely nucen odložit celé evropské turné až na podzim příštího roku.

Zlínský koncert, který se měl uskutečnit 24. ledna 2022 v Kongresovém centru Zlín, se proto přesouvá až na 2. října 2022.

Projekt PINK FLOYD HISTORY vznikl v roce 2015 při příležitosti oslav 50. výročí kapely Pink Floyd a pravidelně vyprodává sály po celém světě.  Kapele se daří do nejmenších detailů reprodukovat jedinečnou atmosféru, stejnou jako zažívali posluchači na koncertech kapely Pink Floyd.

„Chápu rozhodnutí managementu turné, protože v současné situaci kličkovat mezi evropskými státy, které mají různě nastavená opatření a restrikce, zkrátka nejde. Rozhodnutí o přeložení celého turné na podzim 2022 je logické a já věřím, že v říjnu už bude situace v normálu. Majitele vstupenek na zlínský koncert moc prosím o toleranci a ponechání si vstupenek na odložený termín. Bude to stát určitě za to!“, uvedl Michal Žáček, majitel pořádající Agentury Velryba.

Do Česka se kapela vrací s novým koncertním programem HEART OF SOUND – THE NEW PINK FLOYD HISTORY TOUR, který fanoušky provede 50-ti lety historie mistrovských art rockových skladeb. Tato show, která je již nyní označována za jednu z nejlepších, jde hluboko do jádra skutečné Pink Floyd atmosféry. Citlivé propojení videí, fotek, světla a zvuků umožní posluchačům prožít dobu od konce 60. let až po 21. století. Show není jen potěšením pro oči a uši, nabídne také vhled do příběhu celé kapely a jejího vlivu na světové události.

Vstupenky zakoupené na původní termíny zůstávají v platnosti, bez nutnosti výměny. Další vstupenky jsou v prodeji v síti Ticketportal.