VIVALDIANNO

img_logo_agentura_velryba.png, 2,0kB
Zpět na seznam koncertů
VIVALDIANNO
30.5.2015

VIVALDIANNO

30. KVĚTNA - KONGRESOVÉ CENTRUM ZLÍN od 20:00

VSTUPENKY ZDE

Nový hudebně-multimediální projekt skladatele, producenta a člena skupiny LUCIE Michala Dvořáka a houslového virtuosa Jaroslava Svěceného si budou moci fanoušci poslechnout ve Zlíně 30. května 2015. Koncert, který je velkorysým a ambiciózním pokračování úspěšného projektu s názvem Vivaldianno, bude součástí doprovodného programu 55. ZLÍN FILM FESTIVALU.

Barokní hudba, dech beroucí hudební výkony se soudobým zvukem a novou energií, projekce a animace, moderní tanec i mluvené slovo ve službách trochu mrazivého příběhu o nadějích a ztrátách barokního génia Antonia Vivaldiho, to je Vivaldianno 2015 – Město zrcadel.
Díky špičkovým českým i hostujícím hudebníkům z celého světa nabídnou koncerty originální, emotivní a multižánrově laděnou hudbu. Chybět nebudou ale ani velkoplošné projekce a speciální efekty, které zaručí dokonalý zážitek.

“Oslovili jsme fantastického čínského houslistu Li Chuan Yun i Tinu Guo, která famózně hraje na elektrické i akustické cello, “ říká Michal Dvořák. Oba zahraniční hosté zahrají na novém, v pořadí již třetím albu, které vyjde v dubnu, a take vystoupí na koncertech ve velkých městech.

www.vivaldianno.cz