Vy se bavte,
hostitelské starosti přenechejte nám…

růžový hýbající se předěl

NESPOČET kreativních a originálních řešení

MNOHO zkušeností získaných v praxi

STOVKY realizovaných eventů

DVACET let zkušeností

JEDEN název:  Agentura Velryba s.r.o.

O nás

Jsme produkční a eventová agentura.

V překladu to znamená, že se o vaši firemní akci postaráme od A až do Z. Neděláme „akce přes kopírák“, ale ke každé akci přistupujeme jako k originálnímu dílu přesně tvořenému na míru podle vašich požadavků, potřeb a cílů.

Každá realizace je pro nás výzvou. A výzvy nás stále baví!

Lenka Velikovská

Administrativa

LENKA VŠE HLÍDÁ

Přijde-li Vám faktura od nás, tak vězte, že prošla Lenčinýma rukama :) Administrativní duše agentury drží ostrý dozor nad veškerým papírováním, i když je v agentuře služebně nejmladší! Je autorkou agenturního projektu „hladový šuplík“ díky němuž jsme si jisti, že pokud dostaneme při práci chuť na nějakou sladkou drobnost... v Lenčině šuplíčku se vždycky něco najde.

Petr Laga

technika

PETR ZVLÁDNE VELKÉ STAVBY
Dvacetiletá praxe v oblasti koncertů a eventů. Stálý pracovník agentury, který má na starosti technickou produkci akcí pro veřejnost i firemní klienty. Šéf produkce např. při akcích: koncert Iron Maiden pro 35 tisíc lidí na stadionu Bazaly, Kabát tour 2004 a 2007 po venkovních stadionech, velké firemní eventy s náročnými technickými stavbami (Gienger, Tescoma, Continental a další).

Jan Holcman

project manager

HONZA UMÍ ORGANIZOVAT
Absolvent JAMU v Brně, produkční zkušenosti získal při práci pro Zlínské ateliery jako asistent produkce, produkční na Mezinárodním filmovém festivalu pro děti a mládež, posléze jako manažer divadla Malá scéna. Při realizaci eventů uplatňuje své organizační i kreativní schopnosti.

Michal Žáček

ředitel

MICHAL ŘÍDÍ TÝM
Absolvent JAMU a Filozofické fakulty Masarykovy univerzity. 20-letá praxe ředitele a majitele eventové Agentury Velryba. Promoting koncertů např.: Sting, Iron Maiden, Rammstein, Jethro Tull, Kabát, Elán... Spolupráce s významnými klienty - Tescoma, Bang & Olufsen, DuPont, Continental, Gienger, Zlínský kraj, Ministerstvo vnitra ČR…

Petra Svěráková

PR manager

PETRA O VŠEM INFORMUJE
Absolventka oboru žurnalistiky na Palackého univerzitě v Olomouci. Dlouholetá televizní redaktorka TV Emurfilm, posléze České televize. V agentuře obstarává kontakt s médii, vydává tiskové zprávy, zajišťuje rozhovory...

Renata Hanáčková

produkce

RENATA ZVLÁDÁ HODNĚ
Svědomitá produkční s dlouholetou praxí v naší agentuře. Spolehlivě a s přehledem zajišťuje náročné produkční úkoly – od předprodejů vstupenek na koncerty, zajišťování (někdy náročných) požadavků vystupujících kapel a interpretů... až po koordinaci externích dodávek na eventech a festivalech většího rozsahu.

button více o nás

akce přes kopírák claim

Neděláme akce „přes kopírák“…

Ke každému eventu přistupujeme jako k jedinečnému originálnímu dílu přesně tvořenému na míru podle požadavků, potřeb a cílů klienta.

Umíme navrhnout téma i náplň eventu, poradit s výběrem uměleckých vystoupení i vše zajistit po technické stránce.

Naše agentura se těší vysokémurenomé u širokého spektra klientů.

Takové renomé se nedá koupit. Renomé se musí získat, a jediné, jak je možné se o to přičinit, je klienta nezklamat.

Naši klienti

nejnižší ceny

Nejnižší ceny

Naši subdodavatelé jsou špička ve svých oborech – od light-designu a ozvučení až po zábavné atrakce nebo velkoprostorové stany a mobiliář.

Vzhledem k množství realizací máme u všech vyjednány partnerské ceny, slevy a bonusy, které nabízíme klientům bez přirážky či marže.

Naši provizi předkládáme klientovi v rámci otevřeného rozpočtu, který může kdykoliv kontrolovat a připomínkovat. Jsme transparentní a féroví.

Poslední eventy

Užijte si vaši firemní akci…
bez stresu – s námi.

Napište nám