VIVALDIANNO – NOVÝ TERMÍN KONCERTU

03. 02. 2022 • 20:00

kongresové centrum zlín

VIVALDIANNO RELOADED – zlínský koncert v Kongresovém centru plánovaný na červen byl přeložen na nové datum: 3. 2. 2022
Z důvodů aktuálních vládních omezení pro vnitřní kulturní akce byli organizátoři zlínského koncertu projektu Michala Dvořáka a Jaroslava Svěceného VIVALDIANNO-RELOADED nuceni přeložit datum konání ze 14. června na nový termín.
nové datum konání: ČTVRTEK 3. ÚNORA 2022
„I když situace spěje k lepšímu, aktuální nařízení a omezení ze strany ministerstva zdravotnictví a vlády ČR nám neumožňují v polovině června uskutečnit plánovaný projekt v prostorách KC Zlín. Paradoxním důvodem je velký zájem o vstupenky – máme vyprodanou takřka celou kapacitu prostor, což neopdovídá aktuálním číslům a podmínkám povoleným pro konání kulturních akcí v interiérech,“ uvedl ředitel pořádající Agentury Velryba Michal Žáček.
„Nicméně zůstáváme optimisty, situace se zlepšuje, a věřím, že od konce léta už bude možné pořádat koncerty normálně, v plných sálech… Majitele zakoupených vstupenek žádáme o trpělivost a podporu. V této tristní situaci zapříčiněné vyšší mocí nám velmi pomůže, pokud si vstupenky ponechají a přijdou v únorovém termínu, za což všem předem děkuji,“ dodal Žáček.
Vstupenky zakoupené na původní datum zůstávají v platnosti.
Diváci, kteří budou chtít vstupenky vrátit, tak můžou učinit do 30 dnů od vydání tohoto oznámení (tj. do 26. 6. 2021) v místech, kde vstupenky zakoupili.
Vstupné bude vráceno bez servisních poplatků, které náleží prodejci (z důvodů, že akce nebyla zrušena, pouze přeložena na nové datum – viz. obchodní podmínky)
Děkujeme za pochopení.

Projekt hudebníka, skladatele a textaře Michala Dvořáka (člen skupiny Lucie), který za poslední roky doslova obletěl celý svět! Po vyprodaných koncertech na světovém turné se druhé koncertní vydání projektu VIVALDIANNO RELOADED 2020 vrací i do českých koncertních hal, tentokrát s průvodním hlasem legendárního představitele Jamese Bonda – herce Pierce Brosnana.

Zlínský koncert před pěti lety byl beznadějně vyprodaný několik měsíců předem a podobný zájem diváků očekávají pořadatelé i při letošní zlínské zastávce turné – 15. listopadu v Kongresovém centru Zlín.

„Příběh Vivaldianno Reloaded posluchače zavede do italských Benátek, kde budou ve velmi efektních kulisách sledovat životní příběh geniálního barokního skladatele Antonia Vivaldiho. Před očima diváků v jednom okamžiku na obrazovkách ožijí historické budovy Benátek, jejich průplavy, rozkvetlé stromy, rozbouřená hladina oceánu či zvětšené siluety hudebníků. Unikátní spojení barokní hudby s art-rockovým zvukem na pozadí nejmodernějších 3D technologií vám nabídne nezapomenutelný zážitek“, uvedl ředitel pořádající Agentury Velryba Michal Žáček.

Na jevišti se vystřídají špičkoví mladí hudebníci, jakými jsou např. koncertní mistr České filharmonie Jiří Vodička, populární violoncellistka Terezie Kovalová a další čeští i zahraniční sólisté. Art-rockovou energii koncertu dodá smyčcové kvarteto, elektrické a akustické kytary, perkuse, etnické a bicí nástroje.

„Získat tento koncert do Zlína trvalo dlouhé tři roky, kdy bylo české turné postupně odsouváno z důvodů velkého zájmu zahraničních promotérů. Jsem rád, že 15. listopadu bude naše snaha úspěšně završena. Jako zlínský patriot jsem si jistý, že Kongresovému centru Zlín bude Vivaldianno velmi slušet!“ dodal Michal Žáček.

vstupenky zde 

 

Partneři

RockMax_Logo
Radio Zlin
zlincz-rgb
unnamed
1357