VIVALDIANNO – NOVÝ TERMÍN KONCERTU

14. 06. 2021

kongresové centrum zlín

Koncert Vivaldianno (původní datum 15.11. v KC Zlín) je přeložen na nové datum: 14.6.2021. Vstupenky na původní datum zůstávají v platnosti, předprodej dál pokračuje. Děkujeme za pochopení.

Projekt hudebníka, skladatele a textaře Michala Dvořáka (člen skupiny Lucie), který za poslední roky doslova obletěl celý svět! Po vyprodaných koncertech na světovém turné se druhé koncertní vydání projektu VIVALDIANNO RELOADED 2020 vrací i do českých koncertních hal, tentokrát s průvodním hlasem legendárního představitele Jamese Bonda – herce Pierce Brosnana.

Zlínský koncert před pěti lety byl beznadějně vyprodaný několik měsíců předem a podobný zájem diváků očekávají pořadatelé i při letošní zlínské zastávce turné – 15. listopadu v Kongresovém centru Zlín.

„Příběh Vivaldianno Reloaded posluchače zavede do italských Benátek, kde budou ve velmi efektních kulisách sledovat životní příběh geniálního barokního skladatele Antonia Vivaldiho. Před očima diváků v jednom okamžiku na obrazovkách ožijí historické budovy Benátek, jejich průplavy, rozkvetlé stromy, rozbouřená hladina oceánu či zvětšené siluety hudebníků. Unikátní spojení barokní hudby s art-rockovým zvukem na pozadí nejmodernějších 3D technologií vám nabídne nezapomenutelný zážitek“, uvedl ředitel pořádající Agentury Velryba Michal Žáček.

Na jevišti se vystřídají špičkoví mladí hudebníci, jakými jsou např. koncertní mistr České filharmonie Jiří Vodička, populární violoncellistka Terezie Kovalová a další čeští i zahraniční sólisté. Art-rockovou energii koncertu dodá smyčcové kvarteto, elektrické a akustické kytary, perkuse, etnické a bicí nástroje.

„Získat tento koncert do Zlína trvalo dlouhé tři roky, kdy bylo české turné postupně odsouváno z důvodů velkého zájmu zahraničních promotérů. Jsem rád, že 15. listopadu bude naše snaha úspěšně završena. Jako zlínský patriot jsem si jistý, že Kongresovému centru Zlín bude Vivaldianno velmi slušet!“ dodal Michal Žáček.

vstupenky zde 

PRODEJ VSTUPENEK BUDE ZAHÁJEN VE ČTVRTEK 6. ÚNORA.

Partneři

RockMax_Logo
Radio Zlin
zlincz-rgb
unnamed
1357