VIVALDIANNO

03. 02. 2022 • 20:00

kongresové centrum zlín

Pro velký zájem jsme uvolnili do prodeje poslední přístavkový sektor v přízemí Kongresového centra, který byl doposud blokovaný pro technické zabezpečení show. Doporučujeme neváhat, více už jich nebude 🙂

Projekt VIVALDIANNO, se kterým sklízí Michal Dvořák úspěchy po celém světě se na svých únorových koncertech poprvé představí veřejnosti v nové verzi SHINING VENICE. Diváci, kteří netrpělivě čekají na již dvakrát odložené koncerty, budou odměněni premiérovým uvedením nové verze.

Multimediální projekt VIVALDIANNO sleduje neustále se měnící trendy a vývoj nových technologií a s novými možnostmi mění svoji podobu. Nová verze SHINING VENICE diváky vtáhne do mrazivého příběhu barokního génia Antonia Vivaldiho odehrávajícího se v zářících Benátkách, jež příběhu dodávají kouzelnou atmosféru.

„Nová verze SHINING VENICE mi dělá ohromnou radost a posouvá celý projekt zase o kus dál. Neskutečná atmosféra Benátek plných světel, která se nám povedla v této verzi vytvořit zajistí divákům ještě silnější zážitek a dokonale dokresluje příběh i hudbu Antonia Vivaldiho. Jakmile situace dovolí, připravíme k této verzi větší česko-slovenské turné, ale rozhodli jsme se poděkovat věrným divákům, kteří čekají na své koncerty již 2 roky a odměnit se jim tak jedinečnou příležitostí shlédnout novou verzi v unikátní premiéře. Jsem rád, že VIVALDIANNO i nadále přitahuje svou formou a moderním aranžmá i mladé publikum napříč všemi hudebními žánry.“ říká Michal Dvořák, autor projektu.

Premiérové uvedení VIVALDIANNO – SHINING VENICE si nenechte ujít 3. 2. 2022 v Kongresovém centru Zlín. Vstupenky na původní data zlínského koncertu zůstávají v platnosti i na únorový termín.

vstupenky zde 

 

Partneři

unnamed
logo-hitradio-zlin-inverzni
tdkm nové
CRo_Zlin_logo